دانشگاه خليج فارس

سيستمهاي ديجيتال هوشمند

سيستمهاي ديجيتال هوشمند

امين ترابي جهرمي

مهندسي سيستم هاي هوشمند و علوم داده

مهندسي برق

جزوات و مقالات
بیوگرافی

دکتر امين ترابي جهرمي کارشناسي و کارشناسي ارشد خود را از دانشگاه شيراز در رشته مهندسي برق - کنترل و به ترتيب در سالهاي 83 و 86 اخذ نموده اند.
ايشان دوره دکتراي خود را در دانشگاه NTU سنگاپور (رتبه 12 جهان در معيار QS) با معدل A و در سال 2014در گرايش کنترل اخذ نموده اند.
در طول مدت تحصيل در دانشگاه شيراز، در آزمايشگاه راديوآماتوري و مرکز تحقيقات دانشجويي دانشگاه شيراز در بسياري از پروژه هاي کاربردي مشارکت و نظارت داشته اند.
در دوره دکترا نيز، گروه تحقيقاتي با عضويت ايشان بعلت کار بر روي يک فرآيند ساخت و توليد مورد استفاده در صنايع هوافضا موفق به کسب جايزه و نشان عالي تحقيقات کاربردي دولت سنگاپور در سال 2011 شدند.

موضوعات کاري ايشان شامل سيستمهاي مقاوم در برابر نقص، طراحي سيستمهاي مهندسي پزشکي و پزشکي هسته اي، سيستمهاي هوشمند، منطق فازي و شبکه هاي عصبي و داده کاوي مي باشد.

 

سوابق تحصيلي

دبيرستان

فارغ التحصيل سال 79 در رشته رياضي فيزيک از پيش دانشگاهي مفتح جهرم با معدل کل 19/2

دوره کارشناسي

ورودي سال 1379 در دوره کارشناسي رشته مهندسي برق دانشگاه شيراز فارغ التحصيل سال 1383 دوره کارشناسي با معدل 16/3
پروژه ي نهايي: طراحي و پياده سازي يک مينيمم بورد چند منظوره براي ميکروکنترلر هاي AVR

دوره کارشناسي ارشد

ورودي سال 1383 از طريق آزمون سراسري با رتبه 21 در دوره ي کارشناسي ارشد مهندسي برق گرايش کنترل دانشگاه شيراز فراغت از تحصيل در سال 86 با معدل 17/47 و ارزيابي پايان نامه با درجه "عالي"
عنوان پايان نامه: کنترل هوشمند ترافيک در شبکه هاي ATM بصورت محلي در هر سوييچ با استفاده از مدل DEVS و کنترل کننده فازي

دوره دکتري

ورودي سال 1387 در دوره ي دکتري مهندسي برق گرايش کنترل دانشگاه Nanyang Technological University کشور سنگاپور – دانشگاه با رتبه 13 دنيا با توجه به رتبه بندي QS اخذ درجه دکتري دانشگاه در سال 1393 با معدل A در دروس اخذ شده
عنوان پايان نامه: کاربرد هوش مصنوعي در مانيتورينگ شرايط يک پروسه پيچيده با راهبرد آناليز برخط Computational Intelligence for Predictive Condition Monitoring, Approaches for Online Analysis
اين پايان نامه با همکاري موسسات رتبه بالاي تحقيقاتي از سنگاپور SIMTech و کشور لهستان در قالب يک پروژه ي تحقيقاتي – صنعتي و براي استفاده از نتايج در صنعت سنگاپور انجام گرفته است.

آدرس : بوشهر - دواس-بلوار شهيد ماهيني - دانشگاه خليج فارس شماره تماس : 09171023389 ایمیل : a.torabi@pgu.ac.ir